Sıkca Sorulan Sorular

Dersimi talep eden öğrenci ile nasıl iletişime geçeceğim? Ücretsiz ilk ders talebini nasıl alacağım?

Ders talep eden öğrenci ile yapacağınız ilk ders site kullanım şartları gereğince ücretsizdir. İsminize açılan her dersin altında ücretsiz derse başvur seçeneği mevcuttur.

Eğitim talep eden kişiler buradan sizin dersinize başvuru gönderebiliyorlar. Gelen talep ve talep eden kişinin bilgileri bizimle paylaştığınız mail adresinize iletilmektedir.

İlk ücretsiz ders için uygun ortam ve şartlar sağlanıp, ders tamamlandıktan sonra dersinizin linkini öğrencinize yönlendirip, alması gereken ders saatini almasını sağlamalısınız. 

Dersim satın alındı. Ücretimi nasıl alacağım ?

Belirlemiş olduğunuz ders ücretinin öğrenciden tahsilatı sonrası hesap bilgileriniz teyit edilecektir. Ders başlangıcı ile beraber yarısı, ders bitimi ile beraber tamamı tarafınıza ders komisyon ücretleri ve o an ki tüm kampanyalar düşüldükten sonra gönderilecektir.

Mailime ücretsiz ders talebi geldi. Nasıl iletişime geçmeliyim?

Siz eğer ders talep eden kişiyle telefon ile iletişime geçmek isterseniz arayabilirsiniz ya da mail olarak iletişime devam edebilirsiniz.

Bana mail gelmiyor. Neden?

Bize vermiş olduğunuz mail adreslerine bizim tarafımızdan gelen maili Inbox klasörünüze düşmesi için Junk Mail’den (Gereksiz maillerden) lütfen güvenilir mail olarak onaylayınız.
 
Hesabıma demo ders video ya da indirilebilir dosya  yükleyebiliyor muyum? 

Evet . Sizden özellikle tanıtım videolarınızı ve çalışma dosyalarınızı dosyalarınızı yüklemek için maillerinizi bekliyoruz. Kendinizi, ders deneyimlerinizi ve öğretmenlik tecrübelerinizi anlatabilir veya kısa bir ders anlatım videonuzu yükleyebilir ders talebinde bulunan kişilere bir adım daha yaklaşabilirsiniz.


Derslerimi hangi programlar üzerinden verebilirim?

Zoom, Microsoft team, skype veya daha önce denediğiniz ve faydasını gördüğünüz dökümalarınızı paylaşabileceğiniz başka programlar kullanabilirsiniz.

Fotoğraf eklemedim veya eklemek istemiyorum. Bir sorun olur mu?

Evet. Uzak çekim olsa bile sizi temsilen yüksek kalitede bir fotoğraf eklemenizi rica ediyoruz. Dersinize olan talebi ve ilgiyi kesinlikle arttıracaktır. 

Derslerimi nasıl paylaşabilirim?

Her dersinizi bulunduğu sayfada Dersi Paylaş butonları ile sosyal medyada paylaşabilir ve dersinize daha fazla öğrenci talebi oluşturabilirsiniz. 

Telefon numaramı paylaşmadım. Bir sorun olur mu?

Evet . Telefon numaralarınız Eniyiozelders.com data merkezinde ders talebi oluştuğunda sadece bizim size ulaşabilmemiz için saklı tutulmaktadır. Ders talep eden kişilerle iletişim şeklini siz belirliyorsunuz.

Ana Sayfa Vitrin ve Önce Çıkan Derslerde nasıl yer alabilirim?

Bu hizmetlerimiz ücretlidir. Aylık 30 TL karşılığında Öne Çıkanlar, Aylık 85 TL karşılığında Ana Sayfada yer alabilirsiniz. Site dışı bize gelen tüm ders talepleri tarafınıza yönlendirilecektir. Aynı ders taleplerine ilk yanıt veren öğretmenimiz değerlendirecektir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için bizimle lütfen Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz.

Faydalı Bilgiler (Blog ) kısmınıza yazılarımı ekleyebilir miyim?

Eğer dersleriniz ile ilgili makaleleriniz veya güncel eğitim yazılarınız özgün bir içerikte mevcutsa bizimle paylaşabilirsiniz. Derslerinizi bu paylaştığınız yazılarınızın altında paylaşabiliriz. Böylelikle derslerinize daha fazla trafik çekmiş olursunuz.